Philips LFH4512 SpeechExec ProTranscribe

Philips LFH4512 SpeechExec ProTranscribe

Novinka Doprava zdarma

Profesionální přepisovací software SpeechExec ProTranscribe V11, který nikdy nestárne.

Licence na 24 měsíců.

Cena s DPH:
6 590 Kč
Cena bez DPH:
5 446,28 Kč

ks
Výrobce:
Philips
Dostupnost:
Skladem
Katalogové číslo:
LFH4512
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Důležité vlastnosti

 
SpeechExec ProTranscribe software organizuje workflow diktátů a výsledných dokumentů mezi autorem a přpisovacím pracovištěm a umožňuje sledovat stav práce na dokumentech. Řídí a usnadňuje konvenční přepis řadou sofistikovaných funkcí, jako je regulace rychlosti přehrávání, indexové značky, rychlé opakování posledních slov apod. Umožňuje také komunikaci (stahování souborů, konfiguraci apod.) s pofesionálními diktafony Philips. Software je plně lokalizován do českého jazyka.

SpeechExec ProTranscribe umožňuje uživatelům vyhledávat konkrétní diktát nebo je filtrovat podle uživatelem definovatelných kritérií. Všestranné možnosti třídění zaručují rychlý a jasný přehled o diktátech a jejich vlastostech.

Philips SpeechExec ProTranscribe lze ovládat jak nožním pedálem, tak pomocí funkčních kláves a klávesových zkratek obsahuje užitečné klávesové zkratky. Všechny funkce a klávesy jsou volně konfigurovatelné.
 
Automatické stahování souborů z vašeho diktafonu přes USB přímo do počítače a do pracovního seznamu ve SpeechExec ProTranscribe.

Pro maximální přehled o příchozích diktátech, nabízí nový SpeechExec ProTranscribe funkci "Karusel" poskytující jedním pohledem rychlý a jasný přehled o nejpodstatnějších informacích o diktátech. Okno "Karusel" zobrazí všechny soubory jako karty. Každá karta představuje jeden diktát a zobrazuje jeho důležité vlastnosti jako autor, název, druh, oddělení, stav, priorita, a další podstatné informace.

Díky možnosti stanovovit prioritu, mohou být urgentní nahrávky upřednostněny. To zaručuje, že důležité diktáty budou zvýrazněné a na první pohled zřejmé. Ke zpracování se tak dostanou vždy včas.

Přepsaný diktát (zvuková stopa) může být automaticky ukládán do archivního adresáře, do automaticky vytvářené složky označené datem přepisu. Zde mohou záznamy zůstat buď trvale nebo po určenou expirační dobu, po jejímž vypršení je soubor automaticky z adresáře smazán a datová úložiště tak zbytečně nenabývají na objemu. 

Bezpečný přenos souborů i při přenosu mimo pracoviště (e-mailem, FTP...) zajišťuje systém šifrování souborů v reálném čase (256 bitů). To umožní přístup k dokumentům pouze oprávněným osobám. Volitelná funkce automatického zálohování chrání Vaše data před náhodnou ztrátou.

Licence

 • Platnost licence je 2 roky.
 • Po celou dobu platnosti licence je garantovaná plná podpora, veškeré upgrady či aktualizace, čímž je zajištěná stálá a plná kompatibilita s IT prostředím (OS, HW...), bezpečnost a legislativní soulad.
 • Licence je snadno přenositelná mezi různými počítači (např. v kanceláři/doma...).
 • Upozornění na blížící se konec platnosti licence a její snadné prodloužení.

Zde si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat SpeechExec ProTranscribe na zkušební dobu 30 dnů

Příbuzné zbožíE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Aktuality

Zastoupení Philips 26. 8. 2013


Zastoupení Philips

Společnost NEWTON Technologies, a.s. je autorizovaným dodavatelem profesionální diktovací techniky Philips pro Českou republiku

Nejsme běžný internetový obchod. Jsme přímým partnerem a oficiálním zastoupením Speech Processing Solutions - Philips pro Českou republiku a to jak po stránce obchodní, tak servisní. Jsme specializovanými odborníky na diktovací techniku, diktovací systémy a hlasové technologie. Proto Vám můžeme nabídnout podstatně více, než jen prodej a dodání zboží. Pokud si nevíte rady s výběrem nebo s řešením vaší potřeby, obraťte se na nás a my Vám rádi porádíme a poskytneme potřebné informace pro Vaše správné rozhodnutí.

 


Nejprodávanější zboží

 • Philips DPM8000cz  

  Philips DPM8000cz

  Plně profesionální diktafon nejvyšší třídy se špičkovou 3D Mic technologií, vysokým zabezbečením a SW SpeechExec ProDictate.

  Cena:
  17 990 Kč
 • Philips SMP3700  

  Philips SMP3700

  Profesionální multifunkční mikrofon SpeechMike s excelentní kvalitou zvuku.

  Cena:
  9 790 Kč
 • NEWTON Dictate 5 CZ Business el.edice  

  NEWTON Dictate 5 CZ Business el.edice

  Program pro automatický přepis řeči do textu NEWTON Dictate ve verzi Business elektronická edice.

  Cena:
  11 900 Kč
 • Philips LFH7277  

  Philips LFH7277

  Pohodlný přepis dat textovým editorem do psané formy. 

  Cena:
  9 590 Kč
 • NEWTON Dictate 5 CZ Professional  

  NEWTON Dictate 5 CZ Professional

  Program pro automatický přepis řeči do textu NEWTON Dictate 5 Professional je komplexní balíček, který spojuje neomezené možnosti diktování do počítače, maximální uživatelský komfort a kromě obecného slovníku i speciální slovník podle vybrané edice pro diktování odborných textů.

  Cena:
  22 990 Kč

Kontakt

Martin Krásný
 
736 614 139

Kontakt pro Slovensko
Mgr. Alexander Holko

alexander.holko Zavinac diktovanie Tecka sk
 
+421 949 293 584